انجمن جوانان کار آفرین استان تهرانسفیران باران

متن بیانیه شماره ۱ در انتخابات انجمن جوانان اتاق بازرگانی تهران

بسمه تعالی

تیرماه سال ۱۳۹۶ خبر مسرت بخشی در فضای اقتصادی و تشکلی بخش خصوصی طنین انداز شد . به ثمر رسیدن تلاش های دو نسل از جوانان جریان ساز اقتصادی کشور و صدور مجوز تشکیل انجمن جوانان اتاق بازرگانی پس ۱۶ سال موجی از امید را در دل فعالین اقتصادی جوان ایجاد کرد و بشارت داد که سرانجام توانمندی های جوانان نیز در فضای تشکلی دیده خواهد شد و جوانان ضمن کارآموزی در سایه تجربه و توان پیشکسوتان گام هایی هرچند کوچک برای بهبود مستمر محیط کسب و کار برخواهند داشت و بدین ترتیب مدیرانی کارامد و قابل برای آینده این سرزمین تربیت خواهند شد. 
ائتلاف سفیران باران نخستین ائتلافی بود که توسط جمعی از فعالین اقتصادی و تشکلی اتاق از نخستین روزهای پس یادداشت نایب رئیس اتاق ایران در کانال تلگرامی خود (۳۱/۰۴/۱۳۹۶) و اولین فراخوان اتاق تهران (۰۴/۰۶/۱۳۹۶) با رویکرد برنامه محوری، پاسخگویی و تعامل همه جانبه با تمامی جریان های اتاق توسط قریب به ۳۰ عضو اصلی تشکیل شد و ماحصل تلاش های چند ماهه این ۳۰ نفر، لیستی نه نفره و برنامه مدونی با عنوان باران امید بود که در جلسه ششم اسفند ماه در هتل ارم تهران رونمایی شد که اقدامی بود در جهت اجرای اصول فعالیت انتخاباتی و تشکیلاتی. 
امروز پس از گذشت نه ماه از نخستین فراخوان و دو ماه از رونمایی اولین ائتلاف ، گروه دیگری از دوستان و همراهان ما در غالب ائتلاف امید فردا گرد هم آمده اند. ما سفیران باران ضمن تبریک به دوستانمان در ائتلاف امید فردا، تشکیل این گروه را به فال نیک گرفته و معتقدیم هم اکنون رقابت معنا پیدا خواهد کرد و امیدواریم که در کنار این عزیزان بتوانیم جلوه زیبایی از رقابت سالم و ترویج فرهنگ برنامه محوری، مطالبه گری اعضا و پاسخگویی منتخبین را به منصه ظهور برسانیم. 
ما معتقدیم امروز زمان رقابت است و فردای انتخابات موسم رفاقت و معاضدت لذا از تشکیل ائتلاف امید فردا و هر ائتلاف و گروه دیگری استقبال نموده و تبلور روحیه تشکل گرایی را در نه در رقابت های انتخاباتی که در هم افزایی پس از انتخابات می دانیم. 
در پایان توفیق روزافزون یکایک جوانان ایران بویژه فعالین اقتصادی جوان تهران را از خداوند متعال مسئلت داریم و آرزو می کنیم که نمایندگانی شایسته ای برای جوانان جریان ساز دو نسل گذشته باشیم و همه در کنار هم بنای استواری برای انجمن جوانان تهران بسازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن