اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی

ثبت نام جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور آغاز شد

مهر

 رحیم سرهنگی اظهار کرد: به استناد نتایج حاصل از تحقیقات سازمان جهانی توسعه کارآفرینی (GDEI)، همبستگی بالایی بین کارآفرینی با اهداف کلی رفاه انسانی، نظیر افزایش رشد اقتصادی، کاهش نابرابری درآمدی، بهبود کیفیت محیط زیست و ثبات در جامعه وجود دارد. در واقع پویایی اقتصاد، حاصل فعالیت‌های کارآفرینی مبتنی بر تشخیص فرصت‌ها است، رویکرد جشنواره سیزدهم نیز بر مبنای شناسایی و معرفی بنگاه های کارآفرین پُر رشدی است که با تکیه بر نوآوری و پذیرش مخاطرهِ فعالیت های نوآورانه خود، قادر به نفوذ آگاهانه در بازارها، ایجاد رقابت در میان بنگاه‌ها و بهبود عملکرد کلی اقتصاد هستند، از این رو شایسته است این الگوهای موفق به عنوان نیروی صلح و برابری و رفاه فراگیر انسانی به جامعه معرفی و مورد تقدیر قرار گیرند.
وی خاطرنشان کرد: کارآفرینان برتر علاوه بر معرفی به جامعه و تقدیر از آنها، می توانند در «کانون کارآفرینی استان» نیز عضو شده و به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان ایفای نقش کرده و علاوه بر ارائه پیشنهادات و طرح ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی در استان، به بهبود فضای کسب و کار کمک کنند.
سرهنگی تصریح کرد: همچنین عضویت آنها در «باشگاه کارآفرینان برتر کشور» از دیگر دستاوردهای انتخاب در این جشنواره است.
وی ادامه داد: تمامی کارآفرینان از ۸ خرداد ماه لغایت ۳۱ تیرماه سال جاری می توانند با مراجعه به وبگاه با نشانیwww.karafarinanebartar.ir و تکمیل فرایند ثبت نام در این رقابت شرکت کنند.
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار تاکید کرد: کارآفرینان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و یا معاونت اشتغال و کارآفرینی به نشانی تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبقه هفتم، دفتر توسعه کارآفرینی کدپستی ۱۴۵۷۹۹۴۸۶۱، شماره تلفن۶۴۴۹۲۷۵۱ و ۶۴۴۹۲۶۶۵، دورنگار ۶۶۵۸۰۱۲۷ و رایانامه به نشانی [email protected] مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن