کمپین نفس

ایسنا: آغاز به کار پویش نفس برای عبور از کرونا

پویش فعالان اقتصادی بخش خصوصی برای عبور از بحران کرونا با عنوان «پویش نفس» آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، این پویش که با حمایت و همراهی اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور و تشکل‌های بخش خصوصی آغاز به کار کرده، تلاش دارد برای هماهنگی فعالیت‌های بخش خصوصی در مقابله با همه‌گیری  ویروس  کووید-۱۹ اقدام کند.

طبق بیانیه منتشر شده از سوی پویش نفس، کارگروه‌های هفت‌گانه این پویش به صورت مجازی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و طی روزهای آینده گزارش تصمیم‌های آن‌ها منتشر خواهد شد.

پویش نفس از همه فعالان اقتصادی کشور اعم از بنگاه های کوچک و بزرگ بخش خصوصی و تشکل ها دعوت کرده به این پویش بپیوندند. مسئولان اجرایی این پویش اهداف خود از راه‌اندازی آن را در چند محور تشریح کرده‌اند که مهم‌ترین آنها موارد زیر است:

هم اندیشی در انواع فعالیت هایی که بخش خصوصی می تواند در مقابله با همه گیری ویروس کووید-۱۹ انجام دهد
تدوین و انتشار دستورالعمل های لازم برای بنگاه های اقتصادی در مبارزه با بیماری
ساماندهی تشکل های بخش خصوصی در مقابله با بیماری و بسیج اعضای خود در این زمینه
گردآوری کمک های مالی برای تأمین کمبودهای لوازم و تجهیزات کلیدی در مقابله با بیماری و تهیه اقلام مربوطه
احصاء مشکلات بخش خصوصی، ناشی از این شرایط جدید در کشور و تلاش برای حل آنها با کمک اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور
تلاش و همکاری برای باز نگه داشته شدن مرزها بر تجارت خارجی کشور و کمک به استقرار تمهیدات بهداشتی و پروتکل های قرنطینه در مبادی صادراتی
طراحی و اجرای ابتکارات عملیاتی و نوآوری های راهبردی در مواجهه با بحران

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته رئیس اتاق بازرگانی ایران از راه‌اندازی یک ستاد مقابله با ویروس کرونا در اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور نیز خبر داده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن